JEZUSKOTE - Růžové mýdlo s granátovým jablkem

Jezuskote Růžové mýdlo s granátovým jablkem 

260 Kč
Skladem

Sladká květinová vůně s lehce dřevitými tóny. Působí antidepresivně, proti bolestem hlavy a uklidňuje, je vhodné do koupelí na regeneraci pokožky. Napomáhá regeneraci pokožky.

Růže - květina, zasvěcená bohyni Afrodité, krásou nejen oplývá, krásu dokonce i rozdává a léčí. Účinky růží na naši pleť jsou zjemňující, zklidňující a velmi šetrné. Přípravky z růžových plátků se hodí k péči o jakýkoliv typ pleti, zejména však na pleť citlivou, se sklonem k alergickým reakcím. Pleť zvláčňuje, vyživuje, dodáva jí svěžest a mladistvý vzhled. Doporučují se také v případě silně vysušené pokožky.

Granátové jablko - bylo už ve starých kulturách pokládáno za elixír krásy a mládí, díky přirozené schopnosti neutralizovat škodlivý vliv volných radikálů, které způsobují stárnutí pokožky. Šťavnatá semínka granátového jablka působí jako přírodní antioxidanty a účinně napomáhají tomu, aby si pleť udržela mladý, svěží vzhled. Granátové jablko je doslova nabité flavonoidy, taniny a vitaminy. Je ovocem s nejvyššími antioxidačními účinky.

Bez syntetických barviv a silic. Vše čistě přírodní produkt.

Složení: bambucké máslo, olivový a kokosový olej, extrakt z grepu, glycerín, růžový extrakt, granátové jablko, ibišek, růže, oxid červený, esenciální oleje

váha:150-170g

Kód 183
Kategorie: Doplňky