ANOUK DE POULAIN - Jak se naučit obracet palačinky ve vzduchu

Miniknížka autorky Anouk de Poulain, bude třešničkou ve vaší knihovně. Krásný design a pohodové čtění, dělá z miniknížky také ideální dárek pro vaše blízké.

240 Kč
Skladem

napsala nikola mikešová/anouk de poulain. graficky upravil tomáš vostrejž. vytištěno v brně roku 2013. 1. dotisk. 80 stran.

 

*

ukázka:

tikají hodiny. tím svým způsobem. jsou to spravedlivé půlky. jo / ne / jo / ne. proč jo a proč ne. něco jo a něco ne, tak na střed. neptat se, jestli můžu. můžu? jde o ten jediný okamžik zlomu, a pak si zvyknu. pěkná hra - všechno to kličkování. na místa jako je tohle, dovádění patří. a v pohybu plyne čas pomaleji. chodník pro tygra! na to musí být taky talent.

to je ale šaškárna. člověk by měl být aspoň schopný o tom mluvit. jenže: napsat se dá cokoli, s říkáním je to těžší. všechny barvy vypadají tmavší, podlaha je studená, v hlavě ticho jako při zacpaných uších. netvař se tak strašně, tomu se říká společenský život, je potřeba se to naučit. a tak o pár nocí pozdějí sedíme s i. na střeše vily, pijeme rulandské šedé, koukáme na brno a já se slyším říkat nahlas: "tady budu bydlet."