Michaela Hečková - O městech a lidech

Tři a třicet měst. Tři a třicet míst. Tři a třicet osobních příběhů lidí, kteří se v českých regionech snaží oživit veřejný prostor.

300 Kč
Skladem

 O městech a lidech je knižní debut dramaturgyně, produkční a kulturní manažerky Michaely Hečkové z projektu Piána na ulici. Mapuje příběhy těch, kteří se rozhodli nezlomit hůl nad menším městem a chtějí z něj udělat místo, kde se lépe žije. Dočasné kavárny, dočasné venkovní galerie, architektonické intervence, sousedské slavnosti, ale i referenda a první vstupy do místního zastupitelstva.

Autorka:

Miluju Johna Steinbecka. Také proto jsem chtěla napsat knihu o jednom komunitním centru utopeném na konci sídliště Černý Most, které se pyšní jménem Plechárna. Bestseller Na Plechárně. Přesně podle Steinbecka. Naše cesty se ovšem rozešly. A já vykročila za líbivým zvukem otravných pouličních pian. Nasedla jsem na vlak, autobus, šla pěšky, svezla se autem, které navzdory veškerým předsevzetím stále řídit neumím a jehož absenci dodnes považuji za svůj nejspolehlivější komunikační nástroj při oslovování cizích lidí......

 

Kód Kód: 210
Jméno výrobce: Michaela Hečková
Kategorie: Čtení a papírnictví