JEZUSKOTE – tuhý deodorant

Vyrobeno na bylinném základě Nová receptura, přidávám macerát ze šalvěje, ořešáku vlašského, dubu a heřmánku. 

160 Kč
Skladem

Nabito vibrací z křišťálu. Bylinky jsou proti pocení, dezinfekční a pro citlivou podrážděnou kůži v podpaží. Hojí nemocnou pokožku. Křišťál projasňuje mysl, nabíjí novou energií, zklidňuje, podporuje neutralitu, odstraňuje negativní emoce, chrání auru a odstraňuje bloky bránící volnému toku energie v těle. Ovlivňuje funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, plíce, zažívací ústrojí, pomáhá při nevolnostech, závratích, bolestech hlavy a migréně, tlumí horečku.

Příznivý účinek má i na vlasy, pokožku, nehty, sliznice a snižuje otoky. Maniokový škrob slouží k zachycení potu a pomáhá nasát nepříjemné pachy. Bambucké máslo je na suchou citlivou pokožku, hojí drobná zranění. Používá se na kožní problémy, ekzémy, lupénku. Kokosový olej se vstřebává do pokožky a nezanechává mastný film. Pokud je vaše pokožka sušší nebo citlivá. Lemonester - Směs "přírodně identického" farnesolu a triethyl-citrátu (lemonesteru) přírodního původ.

Omezuje růst bakterií, zabraňuje v rozvoji nepříjmených pachů, neblokuje pocení, Lemonester neobsahuje žádné soli hliníku nebo parabeny ani triklosan.

Kód Kód: 438
Jméno výrobce: Jezuskote
Kategorie: Kosmetika