Close

Opasky REDFIR
Můžete zakoupit zde:

Kvalitní kožené opasky REDFIR jsou praktické i designové


Odjakživa jsme nosili klasické pásky s dírkami a často jsme se potýkali s tím, že nám jednoduše neseděly. Buď byl opasek po zapnutí příliš natěsno nebo naopak volný. Ideální by bylo zapnout jej zrovna uprostřed dírek, což je ovšem nereálné. Pak jsme narazili na opasky bez dírek a okamžitě si je zamilovali. Problém byl v tom, že se jednalo o pásky dovezené z Asie a zpracování nebylo kvalitní. V nabídce navíc byli pouze černé a hnědé pásky. A tak jsme si řekli, proč tento skvělý produkt nevyrábět v Česku? A tak jsme si založili značku REDFIR, která je kombinací příjmení našich předků a po přibližně roce příprav jsme spustili prodej našich pásků. Jsou ručně vyráběné v České republice, v dílně s 26letou tradicí kožedělné výroby. K výrobě jsou používány pouze vybrané italské hovězinové usně.


Mezi hlavní výhody našich opasků patří:


Přesné zapínaní

Klasické opasky mají zpravidla kolem 5 dírek s větším rozestupem. Opasky REDFIR mají všitý plastový mechanismus s rozestupem mezi pozicemi 6 mm, díky čemuž je nastavení přesnější a umožní celkově 39 možností zapnutí pásku. Pokud Vaše váha kolísá, nebo naopak držíte dietu, opasky REDFIR jsou pro Vás ideální řešení!


Dlouhá životnost

Jelikož opasek REDFIR nemá dírky ani klasickou sponu, nedochází při jeho nošení k roztahování dírek či jinému ohýbání, lámání nebo přetrhnutí opasku. Proto Vám opasek REDFIR vydrží déle než běžný pásek s dírkami na jaký jste zvyklí. Navíc jsou při výrobě použity velmi kvalitní italské hovězinové usně, díky kterým Vám opasky vydrží ještě déle.


Vyměnitelné spony

Spony můžete mezi opasky snadno měnit. Můžete u nás zakoupit buďto jednotlivé spony i opasky, nebo kompletní sety. To Vám přináší mnoho možností jak opasek kombinovat se svým outfitem.


Jedna velikost

Opasky REDFIR dodáváme standardně v jedné délce 120 cm (vhodné pro obvod pasu do maximálně 110 cm). Po zakoupení si opasek odstřihnutím přebytečné části upravíte přímo na míru. Potřebujete delší opasek? Napište nám svoje rozměry a my Vám pošleme individuální nabídku opasků na míru.

Více o značce REDFIR si můžete přečíst přímo na webu výrobce: 

https://www.redfir.cz/o-nas/

Opasky REDFIR můžete zakoupit u nás na kamenné prodejně TY IDENTITY v Ostravě na Poštovní 2, nebo na eshopu www.tyidentity.cz/eshop