Close


TY IDENTITY OSTRAVA

TY IDENTITY je unikátní prostor s prodejní platformou pro vybrané designéry, návrháře, grafiky a autory originální současné tvorby různých identit, kde si přijdou na své ženy, muži i děti.

Ty Identity je zároveň místem pro setkávání s autory z různých tvůrčích oblastí formou workshopů, přednášek, diskuzí, autorských čtení.

Poprvé jsme naše dveře otevřely 9.6.2015 a od té doby Vám nabízíme to nejlepší od lokálních tvůrců s ohledem na životní prostřední i životy lidí, kteří produkty vyrábějí.


Kde nás najdete? 

TY IDENTITY

Poštovní 39/2

Moravská Ostrava

mezi Masarykovým a Jiráskovým náměstím


VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA V PROSINCI

PO – PÁ: 9:30 – 18:00

SO – NE: 10:00 – 18:00


Kdo se o Vás u nás bude starat v Ostravě?

ANNA

Šéfka ostravského obchodu 

Provozní, která má na starosti komunikaci s designéry, nové spolupráce, organizace eventů, eshop, objednávky a chod prodejny

IVKA

Hlava i srdce celého konceptu TY IDENTITY

Zakladatelka a majitelka značky, dohlíží na to, aby filosofie IDENTITY zůstala stále stejná a jedinečná

KONTAKTADRESA

Poštovní 39/2                              

Moravská Ostrava                       

70200


Tel. prodejna: 723 908 551

Email:  my@tyidentity.cz


Přijímáme platební karty

Dog & baby friendly


Máte dotaz ohledně spolupráce, marketingu nebo máte na srdci cokoliv jiného? Obraťte se nás telefonicky nebo na výše uvedený email.

Anna – 604 791 189

DESIGNÉŘI, KTERÉ U NÁS NAJDETE

V sortimentu našeho Concept store najdete přes 50 různých českých, a pár slovenských designérů. Všichni tvůrci oblečení, doplňků, šperků i dalších produktů si zakládají na kvalitní ruční výrobě, povětšinou z lokálních surovin či od lokálních dodavatelů. Často u nás najdete pouze jeden originální kousek. Mrkněte se na celý seznam designérů, které u nás najdete