Close


KDO JSME

TY IDENTITY je unikátní prostor s prodejní platformou pro vybrané designéry, návrháře, grafiky a autory originální současné tvorby různých identit, kde si přijdou na své ženy, muži i děti.

Ty Identity je zároveň místem pro setkávání s autory z různých tvůrčích oblastí formou workshopů, přednášek, diskuzí, autorských čtení.

Poprvé jsme naše dveře otevřely 9.6.2015 a od té doby Vám nabízíme to nejlepší od lokálních tvůrců s ohledem na životní prostřední i životy lidí, kteří produkty vyrábějí.


Kde nás najdete? 

TY IDENTITY

Poštovní 39/2

Moravská Ostrava

mezi Masarykovým a Jiráskovým náměstím


Kdo se o Vás u nás bude starat v Ostravě?

ANNA

Šéfka ostravského obchodu 

Provozní, která má na starosti komunikaci s designéry, nové spolupráce, organizace eventů, eshop, objednávky a chod prodejny

IVKA

Hlava i srdce celého konceptu TY IDENTITY

Zakladatelka a majitelka značky, dohlíží na to, aby filosofie IDENTITY zůstala stále stejná a jedinečná

HANKA

Studentka ostravské univerzity, kterou můžete na prodejně potkávat hlavně začátkem týdne. Milovnice přírody, zimního období a zvířátek. Pokud se tedy chystáte do obchodu, svého pejska vezměte určitě s sebou!

ALČA

Studentka sochařství, kterou můžete na prodejně potkávat hlavně, čtvrtky, pátky a soboty. Schopná organizátorka, která vás zahřeje u srdce svým úsměvem a která vám u vašeho nákupu bude vždy nápomocná.

TERKA

Studentka, která ráda sportuje, fotí a cestuje! Potrpí si na kvalitních produktech, což je taky důvod, proč pracuje v u nás. Jejím přáním je, aby se české produkty dostávaly k dalším lidem a aby klesl konzum fast fashion.

TEREZKA

Aktivní člověk, který se rád učí novým věcem a poznává nový okruh lidí. Ráda se sebevzdělává a peče dobroty. Největší radost jí dělají každodenní drobnosti jako je například nezpožděný vlak .

V listopadu 2018 jsme otevřeli naši 1. franšízu v Brně


TY IDENTITY Brno

Grohova 104/6

Brno Veveří


Kdo se o Vás u nás bude starat v Brně?

MONČA, ŠÁRKA A KRISTIÁNEK