Close

„Podzimní otázky a odpovědi aneb co jste možná netušili, ale měli byste vědět.“

Podzim už je v plném proudu a mnoho lidí již přemýšlí nad nákupy vánočních dárků. Nebo naopak ještě před vánoční horečkou chce člověk udělat radost sám sobě, či si konečně trošičku doplnit svůj poloprázdný šatník. V současné chvíli máme již doplněné teplejší oblečení, jako šaty s dlouhým rukávem, oblíbené kardigany či kabáty a těšíme se na vaši návštěvu!

Bohužel nás v současné době trápí stále vládní nařízení a důsledky plynoucí z nich. Návštěvnost našeho obchodu klesla v poslední době na polovinu a my jen doufáme, že tento trend se brzy zase vrátí k normálu. Také proto jsme se rozhodly několik palčivých otázek či problémů před vás předložit a seznámit vás s nimi. Chceme o těchto věcech mluvit, chceme aby se o nich vědělo a rozhodně chceme šířit povědomí o konceptech jako je udržitelná móda, upcycling či vrstvení.

Pokud tedy máte jakoukoliv otázku týkající se fungování concept storu, módy či čehokoliv jiného, neváhejte se na nás obrátit. Ideálně nám napište na náš facebook či instagram, nebo email my@tyidentity.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *